Kroužky pro děti

Angličtina

První krůčky v angličtině. Lekce je vedena hravou formou.

Říjen - květen

270Kč / měsíc

Přihlaste se ZDE

Pokusy pro malé objevitele

Pokusy z oblasti fyziky, chemie, spojené s přírodou, při kterých děti samy hledají odpovědi na otázky, jak věci kolem nás fungují. Určeno pro děti od 3,5 let. MOTTO: Zábava vzniká tam, kde se něco děje a kde vzniká kouzlo.

Říjen - květen

270Kč / měsíc

Přihlaste se ZDE

Aerobik

Aerobik je sportovní disciplína vycházející z gymnastiky. Toto sportovním odvětví je vhodné již pro děti předškolního věku.

Říjen - květen

270Kč / měsíc

Přihlaste se ZDE

Výuka lyžování

Lyžařský kurz pro děti zastřešený sportovním a lyžařským centrem Rok s pohybem. Děti sjedou na lyžích první kopec, naučí se na vleku a užijí si spoustu zábavy na sněhu. Lektor vysvětlí dětem lyžařskou techniku i bezpečnost jízdy. Koná se ve skiareálu Hlubočky.

Realizace bude upřesněna

Přihlaste se ZDE

Flétna

Budujeme vztah dítěte k flétně, s flétnou si hrajeme = dítě flétnu nevnímá jako povinnost. Naučíme se základní vědomosti formou hry (notová osnova jako domeček, kde bydlí barevné noty). Rytmizujeme, zpíváme, učíme se nové písničky a to vše pod vedením zkušené paní učitelky ze ZUŠ Žerotín Olomouc.

20 - 30 minut, každý pátek od 7:30 hodin po skupinách

Kč 1 500,-/pololetí

Přihlaste se ZDE

Judo

Cílem juda je mít možnost volby, zda při úspěšně provedené obraně útočníka poraním, nebo nad ním pouze získám kontrolu a vysvětlím mu marnost jeho počínání. O něco podobného se budeme snažit i my. Lektor Šimon Doubrava má zkušenosti s prací s dětmi a zároveň je sám v tomto sportu velice úspěšný. Měl možnost účastnit je jako nejmladší judista v republice stáže v Japonsku. Dětem chce předat úctu jednoho k druhému, naučit se zklidnit, bránit a padat.

Říjen - květen

270Kč / měsíc

Přihlaste se ZDE

Předplavecký výcvik

Základní techniky plavání, rozvoj plaveckých dovedností, správné dýchání. Koná se na na plaveckém stadionu.

40 minut, 8:00 - 8:45, 1. lekce 15. 9. 2021

Kč 1500,-/pololetí

Přihlaste se ZDE

Kroužky pro rodiče

Jóga - neaktivní

Přihlaste se ZDE